Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Zwrot podatku za pracę zza granicy – jakim sposobem dostać?

Zwrot podatku za pracę zza granicy – jakim sposobem dostać?

To kraj, w którym Polacy coraz częściej podejmują pracę zarobkową. W Holandii obowiązek składania zeznań fiskalnych dotyczy wyłącznie obywateli kraju. Co zgodność z rzeczywistością Polacy nie muszą się rozliczać, jednakowoż coraz to częściej Holenderskie urzędy wzywają naszych rodaków do tej procedury. By zdobyć zwrot wypada pokazać niezbędna dokumentację od pracodawcy, jaka zatwierdzi zatrudnienie.

Odcinki z wypłat również weryfikują legalną pracę oraz zawierają informację o kwocie podatku potrącanej z wynagrodzeń. Odzyskanie nadwyżki podatku z Holandii możliwy jest nawet do pięciu lat do tyłu – zobacz biuro podatkowe holandia. Kwota wolna od podatku wynosi w Holandii około 6 000 euro. Rok fiskalny jest identyczny jak w Polsce oraz dlatego rozliczyć z niego się można dopiero po jego zakończeniu. Urząd Holandii ma okres roku na wydanie decyzji o kwocie wypłaconego podatku, jednakże w praktyce trwa to o dużo krócej. Urząd ogłasza doliczenie akcesoryjnych odsetek do sumy podatku w wypadku spóźnienia w wydaniu decyzji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz