Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBiznes, Finanse

Wieloaspektowe organizowanie webinarów przez PLATINUM MEDIA

Wieloaspektowe organizowanie webinarów przez PLATINUM MEDIA

Informacje dla osób które chcą przygotować webinar współpracując z PLATINUM MEDIA są opublikowane na witrynie internetowej. W dodatku eksperci z chęcią się nimi dzielą, gdy ktokolwiek się z nimi skontaktuje. Spotkania mogą mieć charakter edukacyjny, informujący lub marketingowy. Przekazywane są w każdym przypadku w czasie realnym, za pomocą nowocześnie przygotowanej platformy. Cała webinary ma miejsce przy użyciu technologii strumieniowania sygnału do sieci.

Eksperci zajmą się promowaniem wydarzenia w Internecie, w sposób maksymalnie dopasowany do grupy docelowej. Będzie to odwoływało się także do działań w mediach społecznościowych, co teraz jest powszechnie spotykane. Sposób promocji będzie zawsze dopasowany do oczekiwanej ilości uczestników. Webinar będzie odbywać się na platformie NXWEBINAR, mającej sporo funkcjonalności. Z tego względu spotkania online jest indywidualnie opracowana.

Wystarczy się logować oraz zaznaczyć pokój spotkań, a później korzystać z łatwego w obsłudze interfejsu. Co ważne, każdy webinar można zapisywać i odtworzyć stricte wtedy, gdy ma się taką chęć. Jest to na przykład korzystne dla osób, które w konkretnym czasie nie mogą wziąć udziału w webinarze. Specjaliści z PLATINUM MEDIA zabiegają o to, by konkretny event był świetnie odbierany i służył promowaniu marki zleceniodawcy. Marka zarządza prywatną platformą do przesyłania transmisji danych, nadającą się do personalizacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz