Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYTurystyka, Sport

Wakacyjne przygody nad naszym morzem – wypożycz kampera

Wakacyjne przygody nad naszym morzem – wypożycz kampera

Kiedy tak właściwie nadszedł upragniony czerwiec nie mogłam doczekać się wczasów. Na zwieńczenie roku szkolnego poszłam wspólnie z przyjaciółkami. Dostałyśmy świadectwa oraz dopiero w owym czasie zrozumiałam, iż nadszedł ten upragniony czas. Rodzice, w ramach gratulacji za odpowiednie oceny, postanowili zafundować mi tydzień nad polskim morzem.

Dla jednych Bałtyk jest przeceniony, niemniej jednak dla mnie zawsze będzie najlepszym miejscem na wakacje. Wspólnie z przyjaciółkami pojechałyśmy do miejscowości, jaka na zawsze zapadnie w mojej pamięci – oczywiście przetestuj przyczepa campingowa. Międzyzdroje przywitało nas śliczną pogodą. Wytęsknione widoki morza oraz szumu fal pobiegłyśmy, co tchu w płucach na plażę. Ach ile było radości oraz chlapania. Po wypoczynku na plaży ruszyłyśmy w teren.

W pierwszej kolejności zwiedziłyśmy Muzeum Figur Woskowych, w jakim miejscu zrobiłyśmy masę atrakcyjnych i śmiesznych zdjęć. Te postaci tam stojące w samej rzeczy wyglądają jak żywe! Niewątpliwie stamtąd poszłyśmy prędko na urocze stragany, gdzie nabyłyśmy sporo pamiątek dla całej rodziny. Poza tym po drodze nie mogłyśmy się zdecydować co spożyć, albowiem wielość restauracji oraz pubów nas oszołomiła.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz