Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

Propozycje miejsc pracy w sieci

Propozycje miejsc pracy w sieci

Nie wystarczy jedynie skończyć właściwe studia, utworzyć idealne CV i czekać na telefon od ewentualnego przyszłego pracodawcy. Skonstruowany przez nas rynek pracy jaki jest każdy wie, więcej jest szukających niż miejsc pracy. Jeżeli faktycznie zależy Ci by ta wymarzona praca stała się twoja, weź sprawy w swoje dłonie. Zacznij aktywnie poszukiwać zatrudnienia – na przykład na praca od zaraz. A na wyniki nie będzie wypada długo czekać. Udostępniaj się w prezentacjach, szkoleniach lub konferencjach branżowych przeprowadzanych przez firmy na uczelniach. Przestaniesz być bezimienną figurą z CV. W pojedynkę pofatyguj się do interesującej cię firmy. Pracodawca doceni twoje zaangażowanie. Wyeksploatuj potęgę sieci. Coraz to powszechniejsze serwisy społecznościowe o profilu biznesowym niech staną się twoim orężem.

Stwórz tam osobisty fachowy profil. Pomyśl o znajomych, którzy mogą mieć kontakty czy też wiadomości na temat wolnych wakatów. Nieraz firmy szukają przyszłych pracobiorców przez polecenia lub znajomości. Korzystaj z Targów Pracy lub Dni Kariery organizowanych przeważnie jesienią oraz wiosną przez ośrodki akademickie.

Może i nie odszukasz wymarzonej pracy na takich targach niemniej jednak uzyskasz wiele wiadomości, które potem masz możliwość aktywnie wykorzystać. Nie tylko dyplom pierwszorzędnych uczelni, doświadczenie czy parę języków obcych zapewni Tobie odnalezienie atrakcyjnej pracy. Poszukiwani są pracobiorcy, jakim nieobca jest rywalizacja sportowa. Treningi, pokonywanie własnych słabości, wytrwałość w ćwiczeniach to wyśmienity sygnał dla headhunterów.

Praca dla takiej osoby nie będzie problemem. Osoby czynnie pielęgnujące sport są wartościowszymi pracownikami niż te, które wolny czas spędzają przed telewizorem czy w pubach. Osoby atletyczne są pozytywnie usposobione do świata. Wiedzą o tym naturalnie szefowie lub firmy rekrutacyjne. Wobec tego warto w swoim CV pochwalić się sportowymi pasjami. Zawodowcy od rekrutacji bez ogródek przyznają, że mając do wyboru kilkanaście osób o analogicznych kwalifikacjach, wybiorą osobę, jakiej nie obce są godziny spędzone na siłowni czy bieżni.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz