Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

Propozycja dla osób interesujących się poszerzaniem własnych kompetencji lingwistycznych

Propozycja dla osób interesujących się poszerzaniem własnych kompetencji lingwistycznych

Propozycja dla osób interesujących się poszerzaniem posiadanych umiejętności lingwistycznych w Lingua Nova prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Można wybierać pośród tego typu rozwiązań jak: szkolenia językowe, angielski branżowy, audyty językowe, tłumaczenia, egzaminy, język polski dla obcokrajowców, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, lektoraty na uczelniach wyższych, spotkania integracyjne, bądź wynajem sal szkoleniowych. Dla zainteresowanych jest także dostępna propozycja specjalna.

Będąc zdecydowanym na angielski dla firm Warszawa klienci za każdym razem mają pewność, że poza podstawami będzie realizowane to, co jest dostosowane do specyfiki ich działalności. Często kursanci decydują się na kursy językowe Warszawa, które każdorazowo poprzedzi analiza potrzeb językowych danej grupy. Na tej bazie wyznaczany jest harmonogram szkolenia. W efekcie słuchacze są usatysfakcjonowani. Innym, równie chętnie dobieranym szkoleniem jest polski dla firm dla osób z innych krajów.

Dokładny przebieg szkolenia z takiej kategorii opublikowany jest na witrynie www. W opcji szkolenia językowe Warszawa szczególne miejsce zajmą szkolenia z angielskiego zawodowego. Grupy zawodowe, które mogą korzystać z zajęć to: lekarze, ratownicy medyczni, pielęgniarze, opiekunki, farmaceuci, obsługa pacjenta, osoby pracujące w turystyce i branży hotelarskiej, przedstawiciele branży gastronomicznej. Są to także kursy dla osób z dyscyplin takich jak: kryminalistyka, usługi pogrzebowe, IT, zdalna obsługa klienta, eventy online, energetyka, prawo, straż pożarna oraz logistyka.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz