Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Przemysł

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz akustycznie pomieszczenia określonych budynków z otwartą bramą albo przejściem na okres przewiezienia towarów. Jest to niedrogi oraz jednocześnie wyjątkowo efektywny sposób na rozdzielenie większych przestrzeni na niewielkie strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów polichlorku winylu wykazujących dużą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, uodpornionych na uszkodzenia mechaniczne. Są również bardzo uelastycznione.

Zleceniodawcy, jacy w podanej firmie chcieliby się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania klasyczne a także wzmocnione. Wyjątkową opcją w ofercie są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym IR oraz UV. Efektywna osłona przed stratą ciepła oraz wnikaniem do środka obiektu chłodniejszego powietrza to duża zaleta wskazanych kurtyn. W dodatku zapewniona jest także izolacja dźwiękowa, obniżająca znacząco poziom hałasu.

Często więc tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie można znaleźć sprzęty produkcyjne jakie wytwarzają uciążliwy hałas. Kurtyny wyprodukowane w podanej firmie perfekcyjnie izolują pomieszczenia przed wilgocią, deszczem, jak i innymi, niekorzystnymi czynnikami pogodowymi. Dodatkowo są zaporą dla pyłów, dymu, zakurzenia oraz oparów. Dzięki temu maszyny znajdujące się w określonym wnętrzu przez dłuższy czas będą pracowały bezawaryjnie. Takie kurtyny najczęściej zakłada się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w dowolnych obiektach handlowych oraz usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz