Budownictwo, Przemysł

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od producenta Kiner

Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi termicznie oraz akustycznie pomieszczenia określonych budynków z otwartą bramą albo przejściem na okres przewiezienia towarów. Jest to niedrogi oraz jednocześnie wyjątkowo efektywny sposób na rozdzielenie większych przestrzeni na niewielkie strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów polichlorku winylu wykazujących dużą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, uodpornionych na uszkodzenia mechaniczne. Są również bardzo uelastycznione.

Zleceniodawcy, jacy w podanej firmie chcieliby się zaopatrzyć w kurtyny paskowe mają do wyboru rozwiązania klasyczne a także wzmocnione. Wyjątkową opcją w ofercie są kurtyny ochraniające przed promieniowaniem świetlnym IR oraz UV. Efektywna osłona przed stratą ciepła oraz wnikaniem do środka obiektu chłodniejszego powietrza to duża zaleta wskazanych kurtyn. W dodatku zapewniona jest także izolacja dźwiękowa, obniżająca znacząco poziom hałasu.

Często więc tego typu kurtyna używana jest tam, gdzie można znaleźć sprzęty produkcyjne jakie wytwarzają uciążliwy hałas. Kurtyny wyprodukowane w podanej firmie perfekcyjnie izolują pomieszczenia przed wilgocią, deszczem, jak i innymi, niekorzystnymi czynnikami pogodowymi. Dodatkowo są zaporą dla pyłów, dymu, zakurzenia oraz oparów. Dzięki temu maszyny znajdujące się w określonym wnętrzu przez dłuższy czas będą pracowały bezawaryjnie. Takie kurtyny najczęściej zakłada się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych a także w dowolnych obiektach handlowych oraz usługowych.

Udostępnij

Dodaj komentarz