Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYBudownictwo, Przemysł

Nowoczesne domy na wodzie

Nowoczesne domy na wodzie

Zabezpieczenia i wystrój w domu na wodzie od marki SHOGUN HOUSEBOAT to najlepsze dowody tego, iż jest to inwestycja jakiej opłaca się się podjąć. Posadzka na znajdującym się na dole pokładzie jest zabezpieczona mechanicznie, termicznie, akustycznie, a także przeciw wilgoci. Jej powierzchnię użytkową budują wysokiej jakości, wodoodporne winylowe panele na podłogę. W łazience można z kolei znaleźć ceramiczne płytki podłogowe.

Ściany zewnętrzne zabezpieczone są przed warunkami pogodowymi elewacją imitującą wysokiej jakości panele elewacyjne. Wszystkie ściany od środka wykładane są natomiast panelami ściennymi. Ścianki wewnętrzne też są nimi wyłożone, a w dodatku są wytłumione dźwiękowo. Każdy pływający dom ma okna PCV, z dwoma szybami, zespolone z elewacją. Drzwi wejściowe na dziobie mają zamek patentowy. Dach posiada przeciwdeszczowe zabezpieczenie i dopasowany jest elewacją do tarasu rekreacyjnego. Konstrukcja jaką posiada pływający dom jest zrobiona ze stali, pospawana oraz cynkowana ogniowo.

Podstawę stanowią z kolei solidne elementy wypornościowe, a więc 8 pływaków polietylenowych zamocowanych do konstrukcji stalowej na dolnym pokładzie. Luksusowe apartamenty pływające SHOGUN HOUSEBOAT to ciekawa opcja zastępcza dla osób, które nie chcą spędzać wakacji w obiekcie hotelowym albo chcą pozostać rozdzielone od pozostałych osób. Domy pływające są zaprojektowane bazując na wysokich standardach, co potwierdzają atesty oraz kupujący mają możliwość uwierzyć w to, iż dobiorą najlepsze wyjście.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz