Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYTurystyka, Sport

Możliwość zakwaterowania w domu albo apartamencie w miasteczku Mali Losinj

Możliwość zakwaterowania w domu albo apartamencie w miasteczku Mali Losinj

Jeśli zaplanujesz już wczasy na tej wspaniałej wyspie i zastanawiasz się, jak wypoczywać w chorwackim mieście Mali Lošinj, nie musisz się przejmować. Z pewnością w takim miejscu nie odczujesz nudy. Możesz tam cudownie spędzać wolne chwile. Odnajdą tutaj w swoim stylu coś wielbiciele obiektów zabytkowych, fani ruchu, ale też osoby, które zwyczajnie preferują wypoczywać leżąc na piaszczystej plaży. Roślinność jest tutaj cudowna i będzie co podziwiać.

W spisie obiektów zabytkowych znajdują się na tyle warte uwagi propozycje jak: wille bogatych rodzin, kościół świętego Marcina, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku, fontanna z 2 delfinami rzeźbionymi w kamieniu dla zapamiętania przypłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko lub mieszczący wiele perełek ogród ziół leczniczych. Miłośnicy sportu mogą tutaj uprawiać windsurfing, pływać na skuterze wodnym, jeździć na nartach wodnych, pograć w tenisa, jeździć konno, nurkować, złowić ryby pod wodą, grać w koszykówkę, pojeździć na rowerze, polatać na paralotni, skakać ze spadochronu, bądź po prostu chodzić na piesze wycieczki. Każdy odnajdzie tu dopasowaną aktywność pod swoje preferencje. Jeżeli natomiast turysta skoncentruje się na życiu kulturalnym, to zabaw latem też tu nie zabraknie. Popularnością cieszą się przykładowo „Zabawy rybackie” w pełnej słońca zatoczce. Więcej informacji da się znaleźć na stronie internetowej https://www.jutarnji.hr/naslovnica/najljepsi-kvarnerski-otoci-otok-losinj-2111874

Interesująco prezentuje się także program rozrywkowy w zatoce St. Martin. W Mali Losinj polecana jest również gastronomia. Aby zasmakować miejscowych i wywodzących się z Chorwacji specjalności rekomenduje się odwiedzić restauracje: Veli Zal, Villa Mozart, Losinjsko jidro albo tawerny: Lanterna, Odisej, bądź Val di Sole. Miasto najpierw było miastem portowym, jak i wiele miasteczek w Chorwacji. Główny punkt miasta to sporo ludzi, łodzie, jachty, statki, restauracje, wywołująca doskonałe wrażenie natura. Opłaca się wybierać się bez wątpienia na spacer promenadą nad morzem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz