Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
Budownictwo, Przemysł

Kurtyny z PCV – jakie są ich popularne sposoby na wykorzystanie

Kurtyny z PCV – jakie są ich popularne sposoby na wykorzystanie

W różnych halach produkcyjnych czy magazynowych, ale też i wielu budynkach firmowych stosowane są często rozmaite drzwi czy bramy. Są one montowane one zarówno pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami, jak też i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc będzie się korzystać wyłącznie od czasu do czasu, to wtedy można je będzie spokojnie zamykać. Całkowicie odmiennie sytuacja się przedstawia, gdy przechodzić przez nie często będą pracujące osoby lub przejeżdżać jakieś pojazdy, na przykład widłowe wózki.

W takim przypadku otwieranie za każdym razem będzie nie tylko mocno niewygodne, lecz również i kosztowne pod względem czasu. Lecz nie zawsze da się pozostawić drzwi całkiem otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Pomiędzy miejscami po obu stronach pojawić się bowiem mogą różnice w temperaturach, jak też zapylenie, kurz czy trudniejsze warunki atmosferyczne. W tego typu sytuacjach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, które z powodzeniem się stosuje od wielu lat w różnego rodzaju firmach.

Chodzi tu mianowicie o kurtyny PCV, zrobione z folii PCV. Dzięki temu, że foliowe paski są różnej grubości i po zawieszeniu zachodzą na siebie, to oddzielają bardzo skutecznie różne pomieszczenia. Lecz równocześnie bardzo łatwo można przez nie przejść czy przejechać, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnego kształtu. Szerokość tego typu pasków wynosić może od kilku do kilkunastu centymetrów, a oferowane są one zarówno przezroczyste, najbardziej obecnie popularne, jak też w dużej ilości kolorów.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz