Tech, Reklama

Kilka ciekawych sposobów na promocję swojej firmy

Kilka ciekawych sposobów na promocję swojej firmy

Sporo marketingowców od dawna już wieńczyło kres typowych nośników reklamowych, ale jak się okazało, mylili się oni dość mocno. Tradycyjna reklama Gdańsk cały czas miewa się doskonale, i nie zagrożą jej ani telewizja i radio, ani także internet. Rzecz jasna w ostatnim czasie bardzo mocno do przodu poszły technologiczne możliwości. Na przykład coraz częściej stosowany druk UV zapewnia bardzo dobrą jakość i wyraziste kolory, a jednocześnie jest stosunkowo tani i ogólnie dostępny.

Technologię tego typu zaoferować może w zasadzie każda bardziej nowoczesna druk UV, tak więc jeżeli ktoś będzie chciał przygotować kalendarze, ulotki reklamowe czy gazetki, to bez problemów znajdzie miejsce, gdzie uda mu się to zrobić. Często drukarnie takie mają swoich projektantów, dzięki czemu w zestawie będzie kompleksowa usługa. Dużo technologicznych nowości pojawiło się w ostatnim czasie także w zakresie szyldów czy kasetonów. Nowoczesne materiały czy laserowa obróbka przy wycinaniu sprawiają, że szyldy Gdańsk prezentują się naprawdę stylowo i elegancko, mocno zachęcając klientów do odwiedzenia danego miejsca.

Często stosuje się w nich litery 3D, przez co znacznie ciekawiej wyglądają i w większym stopniu przyciągają wzrok. Producenci od pewnego czasu zaczynają też w nich używać ledowe oświetlenie, gwarantujące dużą widoczność jak zrobi się ciemno. Tak samo zresztą jak kasetony reklamowe, również wyposażane w wewnętrzne oświetlenie. Zarówno szyldy jak i kasetony widoczne są dzięki temu przez całą dobę, i nie nie można ich nie zobaczyć.

Udostępnij

Dodaj komentarz