Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYInne

Etyka marketingu i metody prowadzenia fanpage

Etyka marketingu i metody prowadzenia fanpage

Jedna z najpopularniejszych reklam, jaka istnieje w formie, jaką jest marketing internetowy to Baner, czyli jedna z najstarszych form, ale w dalszym ciągu wydajna oraz niejednokrotnie stosowana w sieci. Zazwyczaj ten rodzaj reklamy jest umieszczany na domenie czy również stronie WWW, zaś, kiedy możliwy buszujący po internecie użytkownik kliknie w banek zostaje skierowany do witryny, jaka jest reklamowana przez Baner.

Dzisiaj objętość banera nie może przekroczyć 15kB. Innym szczegółem reklamy, jakim wyróżnia się marketing internetowy jest Box śródtekstowy, czyli inaczej Baner graficzny, jaki umieszczany jest na wewnętrznej witrynie, w postaci wyśrodkowanej – przetestuj prowadzenie facebook.

Najczęściej wewnątrz reklamy graficznej znajduje się tekst, a jego cechą charakterystyczną jest obszerna powierzchnia. Marketing internetowy ma też buton, czyli niewielką reklamę graficzną, która znajduje się w witrynach tematycznych, oraz jest ona dzisiaj najczęściej sprzedawana formą reklamy internetowej. Ta forma jest bez ustanku opisywana na domenie, dzięki czemu więcej osób może ją ujrzeć.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz