Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

Dlaczego francuski buldog jest idealnym psem do domu z małymi dziećmi

Dlaczego francuski buldog jest idealnym psem do domu z małymi dziećmi

W ostatnim czasie ogromną popularnością cieszą się buldogi francuskie. Bierze to z tego, że są doskonałymi towarzyszami, idealnie nadającymi się do domów z dziećmi. Ich naprawdę łagodny charakter wraz z wesołym usposobieniem powodują, że zdobywają bardzo szybko i status pełnoprawnego domownika. Francuskie buldogi nie należą do dużych psów.

Przeważnie ich waga nie przekracza 15 kilogramów, a maksymalna wysokość niewiele więcej niż trzydziestu centymetrów. Dzięki temu bez żadnego problemu trzymać je można nawet w małych mieszkaniach, pamiętając rzecz jasna o regularnych spacerach. Odpowiednia porcja ruchu jest przy nich wskazana, lecz nie trzeba z nią przesadzać, nawet osoby mające zapędy do leniuchowania sprawdzą się bardzo dobrze jako opiekunowie.

W czasie tych spacerów uważać jedynie trzeba na nadmierne upały, gdyż buldogi źle znoszą wysokie temperatury. Natomiast jeżeli chodzi o opiekę to specjalnie wymagające nie są. Nie trzeba ich czesać cały czas, bo ich sierść mało wypada. Trzeba za to dbać o uszy i oczy, co pozwoli zapobiec zapaleniom. Niestety ta rasa może dość często chorować, tak więc trzeba w miarę możliwości zadbać o ich kondycję i zdrowie. Z pewnością tego typu psa kupować należy wyłącznie w pewnej hodowli, a taką znajdzie się wpisując chociażby w oknie wyszukiwarki hasło buldog francuski na sprzedaż. Wówczas można być pewnym, że będzie on miał odpowiedni charakter jaki ma ta rasa, co przy jakiś krzyżówkach będzie niestety nie do przewidzenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz