Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.
ARTYKUŁ SPONSOROWANYUsługi

Czy opłaca się dawać kalendarze w formie upominku dla swoich klientów

Czy opłaca się dawać kalendarze w formie upominku dla swoich klientów

Liczni pracownicy w swojej pracy chętnie korzystają z zalet kalendarzy, pomimo tego że do dyspozycji mają przecież mnóstwo urządzeń elektronicznych. Jednak spojrzenie na zakreślony termin dużo wygodniej przypomina o zbliżającym się dniu spotkania niż przypominacze generowane przez jakiś program na smartfonie.

Z tego też powodu co roku warto pomyśleć o kupnie tego typu gadżetów do swojego biura, a ich wybór jest całkiem spory. W pierwszej kolejności do dyspozycji będą różnego rodzaju wersje do powieszenia na ścianie. Zamówić je można w dowolnym wymiarze, a także z własną grafiką. Z praktycznych powodów pracownicy sięgają też chętnie po kalendarze tygodniowe a4, swoim wyglądem przypominające duży zeszyt. Dla wielu osób mogą być jednak one zbyt duże, szczególnie jeżeli ktoś by chciał je cały czas nosić przy sobie. Wówczas zdecydowanie lepszą opcją będą kalendarze dzienne a5.

Mniejsze wymiary sprawiają, że kalendarz taki będzie poręczny i lekki, i da się go bez przerwy mieć w ręce. W związku z tym że najczęściej produkcja kalendarzy tego typu jest realizowana na zamówienie, to zamawiający mają sporo możliwości do wyboru. Po pierwsze wybierać mogą spośród wielu kolorów i typów materiałów na okładkę. Lecz nie będzie też problemu, jeśli ktoś zdecyduje się nadrukować logo firmy czy jakąś grafikę. Większość firm oferujących tego typu usługi jest bardzo elastyczna względem klientów. Tak więc jeżeli się taką znajdzie, wpisując na przykład w oknie wyszukiwarki hasło www.iveno.eu/kalendarze-ksiazkowe-indywidualne, to nie będzie żadnego problemu z realizacją niestandardowego zlecenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Dodaj komentarz