OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na niedzielę 14 października 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE na niedzielę 21 października 2018

  1. W tym tygodniu wspominamy – w poniedziałek  św. Jana Pawła II, papieża 

2. Dzisiaj obchodzimy „Niedzielę Misyjną” pod hasłem PEŁNI DUCHA I POSŁANI.  W naszych modlitwach pamiętajmy o misjonarzach i misjonarkach głoszących ewangelię wszystkim narodom. Obecnie na misjach posługuje 2032 polskich misjonarzy i misjonarek w 97 krajach na wszystkich kontynentach. 

3. Przyjmujemy na wypominki: jednorazowe i roczne. Prosimy by imiona i nazwiska wpisywać na kartkach w mianowniku z zaznaczeniem godziny dla wypominków rocznych, przed która Mszą św. mają być czytane. Wypominki składamy w zakrystii po Mszach Świętych oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania.

4. Młodzież naszej parafii od przyszłej niedzieli przed kościołem będzie sprzedawać ZNICZE, dochód przeznaczony będzie na duszpasterstwo młodzieży w naszej parafii. Kupując pomagasz naszej młodzieży.

5. Zachęcamy do zakupu prasy katolickiej. 

6. Dziękujemy za sprzątanie kościoła. W następnym tygodniu o te posługę prosimy rodziny mieszkające przy ulicy: Gwarków 6 – klatki IV- VI.

7. Na nowy tydzień wszystkim obecnym życzymy SZCZĘŚĆ BOŻE