Intencje parafialne od 17 do 24 czerwca

NIEDZIELA – 17 czerwca – XI Niedziela Zwykła
7.00 † Emilia Masłoń greg. 17
9.00 † Władysława, Franciszek, Waldemar i Grzegorz
9.00 † Stanisław Bąk i córka Urszula r. śm.
10.30 † Grażyna Ożóg (int. od sąsiadów z ul. Wspólnej i Kasprzaka)
10.30 Za parafian
12.00 Dziękczynna za 30 lat małżeństwa Martyny i Roberta Borowskich z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB na dalsze lata życia.
16.00 † Władysława Jarosińska (int. od rodzin Kaczarów i Bombów)
PONIEDZIAŁEK – 18 czerwca
6.30 † Emilia Masłoń greg. 18
18.00 † Władysława Jarosińska (int. od Zyty i Kazimierza Zdebików)
18.00 † Tadeusz Bojanowicz (int. od dzieci z rodziną)
WTOREK – 19 czerwca
6.30 † Emilia Masłoń greg. 19
18.00 † Ignacy Błaszczyk (int. od rodziców synowej Serafinów)
ŚRODA – 20 czerwca
6.30 † Janina Durlak (int. od wnuczek Patrycji i Marleny)
6.30 † Emilia Masłoń greg. 20 (poza)
18.00 † Anna Gągolska 9 r. śm. i mąż Stanisław 5 r. śm.
CZWARTEK – 21 czerwca – wsp. św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
6.30 † Zuzanna Dudek (int. od córki i zięcia)
6.30 Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę MB dla syna i synowej z okazji 20 r. ślubu (int. od mamy)
18.00 † Emilia Masłoń greg. 21
PIĄTEK – 22 czerwca
6.30 † Emilia Masłoń greg. 22
8.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego
18.00 † Alina Dura (int. od rodziny Dudków)
SOBOTA – 23 czerwca
6.30 † Aniela Puchała (int. od Pawła i Małgorzaty Wykręt z rodziną)
6.30 † Emilia Masłoń greg. 23 (poza)
18.00 † Władysława Jarosińska (int. od rodziny Antoszów)
NIEDZIELA – 24 czerwca – XII Niedziela Zwykłą

Uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

7.00 † Emilia Masłoń greg. 24
7.00 Za parafian
9.00 † Jan i Kazimiera
9.00 † Władysław Mędela 1 r. śm.
10.30 W intencji Bartłomieja i Marysi z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę MB z okazji urodzin
12.00 Dziękczynna za 6 lat życia Lenki i 10 lat życia Dominika z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB na dalsze lata życia
16.00 † Jan, Katarzyna i Jan Biela oraz siostra Urbana